SEO SERVICE

SEO service

WE MAKE YOUR WEBSITE VISIBLE: ORGANICALLY

SEO (Search Engine Optimization) is a digital marketing strategy that focuses on improving the visibility of a website in search engines such as Google.

Its purpose is to increase organic traffic to a website by raising its position in search results for certain keywords and phrases.

Sisuloome peamised eesmärgid:

TÖÖPROTSESS

Kuidas me töötame?

01SEO AUDIT JA STRATEEGIA

Kõik saab alguse teie veebilehe anaüüsimisest. Teeme põhjaliku SEO auditi, et tuvastada olemasolevad puudujäägid ja optimeerimisvõimalused. Selle hulka kuuluvad lehekiiruse analüüs, mobiilisõbralikkuse hindamine, märksõnade analüüs ning lingi profiili kontrollimine. Audit annab teile selge ülevaate teie veebilehe tugevustest ja nõrkustest, mis aitab meil kujundada edasise tegevuskava. Veebilehtede optimeerimine

02VEEBILEHTEDE OPTIMEERIMINE

Teostame põhjaliku veebilehe optimeerimise, mis hõlmab eelkõige saidi mobiilisõbralikumaks muutmist, URL struktuuri parandamist ja sisuloome kohandamist vastavalt otsingumootorite nõuetele. See aitab teie veebilehel saavutada paremaid tulemusi otsingumootorites ja suurendada kasutajate rahulolu.

03TEHNILINE SEO

Tehniline SEO hõlmab veebilehe tehniliste aspektide optimeerimist, nagu lehe kiirus, lehekülgede indekseeritavus, HTML märgendite kasutamine ja struktuur. See tagab, et teie veebileht vastab otsingumootorite nõuetele ja saavutab parema nähtavuse tulemustes.

04OPTIMEERIMINE

Millised postitused toimisid kõige paremini?; Millised kanalid töötavad kõige paremini?

K.K.K

Korduma kippuvad küsimused

SEO on pikaajaline strateegia, ja tulemuste nägemine võib võtta mitu kuud. Kuid me teeme kõik endast oleneva, et kiirendada teie veebilehe positsiooni paranemist.

SEO tulemused sõltuvad paljudest teguritest, ning me ei saa garanteerida kindlat positsiooni otsingumootorites. Siiski teeme kõik endast oleneva, et parandada teie veebilehe nähtavust ja tulemusi.

Teenuse hind sõltub teie veebilehe suurusest, konkurentsist valitud märksõnade osas ja muudest teguritest. Pakume kohandatud hinnapakkumisi vastavalt teie vajadustele.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Selleks palume Sul saata meile päring oma soovidega ning sealt edasi saame kokku leppida juba e-kohtumise, et alustada koostööga!

SERVICES

Services

Tutvu ka nende teenustega

01

Production

02

FACEBOOK REKLAAM

03

Meta & Google ADs

04

Social Media
Management

05

KODULEHE JA E-POE TEGEMINE