Podcast

Teenusest

PODCAST

Facebooki reklaam on Google reklaamide kõrval teine võimas vahend, mida Sinu ettevõte saab kasutada, et tuua nähtavale oma tooted või teenused.

Loome efektiivsed reklaamid Sinu toote või teenuse reklaamiks: Seadistame reklaamide kampaaniad ehk loome graafilised disainid, reklaamtekstid ja struktuuri + optimeerime igakuiselt kampaaniaid, et parimad tulemused oleks garanteeritud.

Facebooki reklaamide peamised eesmärgid:

K.K.K

Korduma kippuvad küsimused

Üldiselt valime kampaaniate jaoks päevase eelarve ning vastavalt sellele, kui tihe on konkurents või kui spetsiifiline on sihtgrupp, kujuneb välja ka kliki või konversiooni hind.

Läheneme igale kliendile personaalselt ehk tasu sõltub töö mahust. Saada meile päring ja me teeme kohe pakkumise!

Kõige esimesena on vaja, et Sinu ettevõttel oleks olemas Facebooki reklaamkonto. Sellel platvormil saab hakata looma kampaaniaid. Samuti on väga tähtis, et ka Sinu brändi nii Facebooki kui ka Instagrami kontod näeksid viisakad välja! Tihti jõuavad potentsiaalsed kliendid reklaamile klikkides ka teie sotsiaalmeedia kontodele, niiet soovitame need kriitilise pilguga üle vaadata.

Sellele küsimusele vastamine sõltub mitmest tegurist ehk see võib varieeruda sõltuvalt eesmärkidest, turundusstrateegiast ja ressurssidest. Reklaami on võimalik teha nii suure kui väikese eelarvega, kuid tuleb silmas pidada oma kampaania eripärasi ja eesmärke.

Nagu näha, siis kokkuvõtteks saame öelda, et paljude küsimuste vastused on väga individuaalsed. Selleks, et kõikidele teie küsimused vastused saaks, pakume välja leppida kokku meiega e-kohtumine.

Selleks palume Sul saata meile päring oma soovidega ja siis juba lepime kokku esimese filmimise! 

TEENUSED

TEENUSED

Tutvu ka nende teenustega

01

Produktsioon

02

GOOGLE REKLAAM

03

SOTSIAALMEEDIA SISULOOME

04

KODULEHE TEGEMINE

05

SEO TEENUS