SEO TEENUS

SEO teenus

TEEME SINU VEEBILEHE ORGAANILISELT NÄHTAVAMAKS

SEO (Search Engine Optimization) on digitaalse turunduse strateegia, mis keskendub veebilehe paremale nähtavusele otsingumootorites nagu Google.

Selle eesmärk on suurendada veebilehe orgaanilist liiklust, tõstes selle positsiooni otsingutulemustes teatud võtmesõnade ja -fraaside jaoks.

Mida meie Sulle pakume?

TÖÖPROTSESS

Milline näeb välja meie tööprotsess?

01SEO AUDIT JA STRATEEGIA

SEO teenus algab alati auditiga ning strateegia paika panemisega. Paneme paika eesmärgid.

02VEEBILEHTEDE OPTIMEERIMINE

03TEHNILINE SEO

04ANALÜÜS JA OPTIMEERIMINE

K.K.K

Korduma kippuvad küsimused

SEO on pikaajaline strateegia, ja tulemuste nägemine võib võtta mitu kuud. Kuid me teeme kõik endast oleneva, et kiirendada teie veebilehe positsiooni paranemist.

SEO tulemused sõltuvad paljudest teguritest, ning me ei saa garanteerida kindlat positsiooni otsingumootorites. Siiski teeme kõik endast oleneva, et parandada teie veebilehe nähtavust ja tulemusi.

Teenuse hind sõltub teie veebilehe suurusest, konkurentsist valitud märksõnade osas ja muudest teguritest. Pakume kohandatud hinnapakkumisi vastavalt teie vajadustele.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Selleks palume Sul saata meile päring oma soovidega ning sealt edasi saame kokku leppida juba e-kohtumise, et alustada koostööga!

TEENUSED

TEENUSED

Tutvu ka nende teenustega

01

Produktsioon

02

FACEBOOK REKLAAM

03

GOOGLE REKLAAM

04

SOTSIAALMEEDIA SISULOOME

05

KODULEHE JA E-POE TEGEMINE