GOOGLE REKLAAM

Google reklaam

MEIE SEADISTAME SULLE EFEKTIIVSED GOOGLE REKLAAMID

Google reklaam on üks võimsamaid vahendeid, mida Sinu ettevõte saab kasutada, et tuua nähtavale oma tooted või teenused.

Loome efektiivsed reklaamid Sinu toote või teenuse reklaamiks: Seadistame kampaaniad koos vajalike märksõnade ning muu sisuga + optimeerime igakuiselt kampaaniaid, et parimad tulemused oleks garanteeritud.

Google reklaamide peamised eesmärgid:

TÖÖPROTSESS

Milline näeb välja meie tööprotsess?

01STRATEEGIA VÄLJATÖÖTAMINE

Eesmärkide, sihtgrupi ja eelarve määramine.

02OPTIMEERIMINE

Konkurentside analüüs; võtmesõnade koostamine; sisu loomine.

03JÄLGIMINE

Reklaamide jälgimine ja kohandamine.

04ANALÜÜS

Tulemuste analüüs; aruande koostamine.

K.K.K

Korduma kippuvad küsimused

CPC ehk Cost per Click on üks levinumaid mudeleid Google reklaamides mis tähendab, et maksad iga kord, kui keegi klikib Sinu reklaamil, mis suunab kasutaja edasi veebisaidile.

Läheneme igale kliendile personaalselt ehk tasu sõltub töö mahust.

Ei! Reklaamid võivad ilmuda ka Google ’i reklaamivõrgustikes, sealhulgas partnerveebisaitidel ja rakendustes ning YouTube ’is.

Kõige esimesena on vaja, et Sinu ettevõttel oleks olemas Google Ads reklaamkonto. Sellel platvormil saab hakata looma kampaaniaid.

Kuna tulemuste nägemise aeg sõltub erinevatest teguritest nagu nt. sihtrühm, eelarve suurus ning konkurents, siis kindlat vastust sellele küsimusele pole. Küll aga rakendame esimeseks perioodiks 2 nädalat, mille jooksul laseme reklaamil end käima tõmmata ja sealt edasi saame tegeleda juba optimeerimisega.

Selleks palume Sul saata meile päring oma soovidega ning sealt edasi saame kokku leppida juba e-kohtumise, et alustada koostööga!

TEENUSED

TEENUSED

Tutvu ka nende teenustega

01

Produktsioon

02

FACEBOOKI REKLAAM

03

SOTSIAALMEEDIA SISULOOME

04

KODULEHE TEGEMINE

05

SEO TEENUS